Bramy garażowe

Brama garażowa jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy garażowe firmy KRISPOL. Najchętniej wybierane rozwiązanie to bramy segmentowe. Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe. Niemal nieograniczone możliwości wykończenia, pozwalają na tworzenie innowacyjnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Bramy garażowe segmentowe dopasować można do różnych typów garaży i szerokości wjazdu – także do garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania gwarantuje komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację cieplną

 

p1_res

 

Kolorystyka

PONAD 200 KOLORÓW RAL – ta oferta zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Daje ogromne możliwości, ograniczone właściwie tylko wyobraźnią kupującego. Dokładnie dopasujesz bramę garażową do okien, rolet i drzwi wejściowych. Jeśli chcesz podkreślić indywidualny charakter swojego domu, skorzystaj z zaproponowanych przez nas detali dekoracyjnych. Dzięki bogatej kolorystyce wszystkich naszych produktów całość będzie idealnie dostosowana do potrzeb mieszkańców i niepowtarzalnego stylu budynku.

 

Przetłoczenia

W ofercie posiadamy kilka rodzajów przetłoczeń paneli bramy. Posiadamy zarówno wzory podkreślające tradycyjny styl domu, jak i  innowacyjne w  swojej formie, komponujące się z najnowszymi trendami architektonicznymi – KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ.

00-5-255x300_SMALL
Uniwersalny, popularny wzór, pasujący do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia, jest atrakcyjny stosunek ceny, do wysokiej jakości bram.
00-1-255x300_SMALL
Wzór bram, który polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.
00-3-255x300_SMALL
Elegancka, prosta forma – dobrze komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl tej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne. Wybór kilkudziesięciu oklein, pozwala zachować jednolitą kolorystykę stolarki otworowej całego domu.
passat_027-1-255x300_SMALL
Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.
00-255x300_SMALL
V-profilowanie zapewnia bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjna forma, która idealnie komponuje się z najnowszymi trendami architektonicznymi.
 
 

 

Okleiny

Szeroka gama dostępnych oklein paneli bram zaspokoi nawet najwybredniejsze gusta – od podstawowych: złoty dąb, orzech oraz mahoń, po bardziej wyszukane: macore, siena noce, siena rosso, antracyt, nevada, dąb bagienny, dąb ciemny, srebrny i wiele innych.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Wciąż udoskonalamy nasze produkty, wprowadzając w nich rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo użytkowania i zabezpieczające działanie mechanizmów. W każdej bramie montujemy dodatkowe zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny. Napędy posiadają w standardzie wyłącznik przeciążeniowy, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórki, które uniemożliwiają zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.
Rolki jezdne montowane we wszystkich bramach dodatkowo wyposażyć możemy w osłony chroniące palce. Również segmentom bram nadaliśmy specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt. Wszystko to można zobaczyć w działaniu na poniższym filmie:

Jak przygotować garaż do montażu bramy?

 

 

Galeria